Chtěla bych mít víc času a psát příspěvky s větší četností, bohužel chod shopu má přednost a ne vždy je to možné. Ovšem jsou témata, která nemohu  jen tak opominout, protože se prostě musím podělit o to nadšení z krásných materiálů :-).

 

Žakáry…….již první dodávka pevnějších italských žakárů se setkala s velkým zájmem a tak jsme po nich sáhli znovu a tentokrát vybrali jiné vzory. Možná na první pohled více vyletněné, ale stále splňující eleganci, hravost a možnost kombinace stylů.

Žakár jako materiál, je pro mě takové malé umělecké dílo, něco jako tapiserie. Oděv, který z něj vytvoříte může být vysoce společenský, ideální na letní slavnost, svatbu, promoci, do tanečních, divadla, na business party…..Krásné jsou určitě v tomto případě klasické varianty střihů jako pouzdrové nebo retro šaty s širší sukní. Váš klasický outfit dokáže skvěle doladit třeba i žakárové sáčko, kterým doplníte naprosto jednoduché šaty.

Osobně miluji kombinace a tak je i postavený můj šatník….Mám ráda i proměnu stylů jednoho kousku, třeba na sportovnější verzi. A tak klidně k žakárové sukni oblékám v chladnějším období klasický rolák nebo ji doladím jednoduchým jednobarevným trikem, klasickou košilí a koženou bundičkou. Vhodný střih žakárového saka s jednobarevným tričkem, džínami a plátěnými teniskami také nemá chybu. Další zajímavou variantou je například kombinace s koženými nebo koženkovými kalhotami. Prostě vše je na vás, milé dámy. V tom je móda úžasná. Rozhodně se ani s přibývajícím věkem nebo nadváhou nemusíte schovávat v beztvarých úpletových tričkách, tunikách a šatech. Důležité je zvolit vhodný vzor pro váš typ a příležitost, na kterou chcete model využívat a mít trochu odvahu a sebevědomí být jiná a nezapadat do uniformity kolem sebe.

 

Co byste řekli takovému žakárovému kabátu ?……Mně tahle varianta moc láká :-)…Absolutně nepřehlédnutelný kousek šatníku. Dvě nádherné kabátové inspirace z šatníku Melanie Trump, její jednoduché střihy v kombinaci s nádhernými a efektními materiály jsou pro mě osobně velmi inspirativní.

Žakáry jsou opět tady……

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *