Chanel je pro většinu těch co se o módu zajímají pojem. Byla to právě francouzská návrhářka  Coco Chanel,  která je považována za jednu z hlavních osobností v oblasti utváření šatníku moderní ženy. Se svou haute conture udávala od dvacátých let minulého století tón módnímu průmyslu prakticky v celém světě. Její „malé černé“se staly pojmem, stejně tak jako legendární kostýmky. Jsou to dokonalé kousky v šatníku, které se dají nosit řadu let …..

Protože jsem sama milovníkem elegance, ale zároveň  i variability a zajímavých kombinací, kdy se takový tradiční kousek, třeba v podobě právě kabátku chanel, dá kombinovat například s klasickou bílou košilí a džínami, velmi mě nadchla nabídka látek v tomto stylu. Snažili jsme se vybrat různorodé vzory, barvy i materiály, látky doplněné o lesklé vlákno, které ke stylu prostě patří . Ve výběru najdete i nádhernou smetanovou látku doplněnou malými flitříčky.

Doufáme, že vás naše nabídka osloví stejně jako nás a podzim, třeba v krásném chanel sáčku, pro vás bude obdobím radosti a dobré nálady :-).

Nechte se tak při výběru té své „chanelky“ inspirovat krásnými modely, které jsme pro vás připravili jako insiraci k jednotlivým látkám.

 

 

 

 

 

 

 

Chanel…nestárnoucí inspirace

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *