Stejně jako v týdnech minulých i pro  tento týden máme pro vás připraveno několik novinek, ovšem vzhledem k situaci z minulých dnů, kdy ani jeden z dopravců nedoručil zboží v přislíbeném termínu a balíčky ležely na překladištích po celé Evropě nebo směrovaly kam směrovat neměly, nebudeme předem raději prozrazovat co a kdy :-).

I pro nás bude překvapením, které zboží vyhraje tu pomyslnou první příčku a dorazí jako první. Bude to Lang, BC Garn, Manos, Katia…..??? V každém případě sledujte nabídku,  je na co se těšit :-)…..

Jedninou jistotou a novinkou 🙂 je v této chvíli  nové diskuzní fórum, otevřené v rámci blogu. I sem můžete nyní směrovat své dotazy. Fórum je navíc tematicky rozděleno, což nabízí určitou přehlednost v jednotlivých tématech. Otevírat můžete i témata nová.

1.12.

Dnešní doplňování zboží zahajuje heboučká Duendee, vhodná svou jemností zejména pro děti, ale  také pro všechny milovníky heboučkých efektních přízí…..

KLubíček v barvách duhy není nikdy dost :-)….Novinka Lana Grossa – Shades of Merino Cotton

Poslední dnešní novinka v naší nabídce….Cool Wool Big Color od Lana Grossa.

Velké barevné klubíčko z jemného merina, které přímo svádí k zimnímu pletení. Krásná barevnost, která vynikne nejen
na svetříku , kabátku,  ale také šály, čapky a další doplňky. Pokud chcete zvládnout dárky pod stromeček…Ještě spoustu času zbývá :-).

 

30.11.

Postupně doplňujeme další část zboží od firmy Katia. Následující položky je možné objednávat, k odeslání budou, díky opoždění zásilky na cestě od poloviny příštího týdne.

Pro všechny, kteří milují „duhová klubíčka“ je tady letošní novinky Infinity Shawl. Nabízíme ve všech 7 odstínech. Krásné barvy můžete využít nejen na šátcích, ale hezké budou i doplňky jako například šály. A samozřejmě i svetry a efektní ponča.

 

Další heboučkou naskladněnou přízí je Essence.

Ideální na heboučké a hřejivé doplňky pro zimní šatník.

28.11.

Dnes jsme doplňovali hned dvakrát….

Krásnou Alegrii od firmy Manos del Uruguay, vybírat nyní můžete z 20 odstínů.

 

Pozn. : Barva 2463 je krásná sytá tyrkysová, barva moře, bohužel odstín nejde ideálně zachytit.

 

 

Pozn. Barva 2620 je teplý odstíny fialové  a barva 7090 odstín „růžového dřeva“, doplněný  jemnou fialovou.  Ani tyto barvy nelze ideálně zachytit.

 

 

A neméně krásný  Tussah Tweed, 100% divoké hedvábí od firmy BC Garn , k dispozici i několik nových odstínů.

V detailu nabízíme fotografie jednotlivých naskladněných barev:

 

27.11.

……A máme tady první zboží v tomto týdnu… 🙂

Do nabídky jsme doplnili Dipinto od firmy Lang Yarns, krásné zejména na doplňky, pokud přemýšlíte o dárečku pod vánoční stromek v podobě šátku, rukaviček, teplého plédu, čapky…..Nabízí se krásné barevné varianty.

 

Do skladu jsme také doplnili krásnou a oblíbenou Silky Lace od firmy Katia.

Novinky v týdnu od 27.11. do 3.12.

7 602 komentářů u „Novinky v týdnu od 27.11. do 3.12.