Per Fortuna se u nás na shopu stala doslova hitem. Heboučká, lehká příze, velmi jemná a příjemná, navíc s certifikátem GOTS. Příze má úžasnou spotřebu, na svetřík vám bude stačit , podle délky a velikosti, přibližně  250-400 g. Přízi budeme ještě do nabídky průběžně doplňovat tak, jak bude dostupná v dalších odstínech u dodavatele.

Příze se hodí jak na různé barevné kombinace, tak i  jednobarevné modely. Ideální jsou střihově jednoduché , splývavé  střihy, které mohou být stálicí vašeho šatníku i několik sezón.

V poslední době nás velmi zaujal oversize svetřík od návrhářky Tanji Steinbach. Je možné ho uplést i s dlouhým rukávem, barevných kombinací je nepřeberné množství, jak můžete vidět i na modelech v galerii na stránkách návrhářky. Tento svetřík sluší různým typů postav a i věková hranice je prakticky neomezena. Základem je samozřejmě dobrá volba barev a jejich rozložení na modelu a pak už jen plést a plést….. a mít radost z výsledku :-).

Návod na svetřík je volně ke stažení zde.

Inspirujte se i dalšími  krásnými modely, které se objevily v letošních vydáních časopisů Lana Grossa a určitě stojí za vaši pozornost:

Spotřeba :cca 200 g záklandí barvy + 100 g dalších dvou barev

Spotřeba: cca 250 g

Spotřeba: cca 300 g

Spotřeba: cca 400 g

 

Svetřík z příze Per Fortuna od Tanji Steinbach

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.