Pokud stejně jako já nemilujete zimu a naopak se rádi občas zahřejete vzpomínkou na jaro a léto……přinášíme malou jarně letní motivaci.

Uprostřed mrazů, před vánočními svátky…….třeba právě během nich budete mít chvilku a čas prohlížet klubíčka a inspiraci a vybírat :-).

Přinášíme nabídku čtyř akčních materiálů, které se v minulosti těšily velkému zájmu a kde nyní, z důvodu ukončení výroby, firma Lang nabízí zcela mimořádnou cenu.

Jsou to klasická bavlna Kappa, která je kromě jednobarevného provedení k dispozici navíc v krásných melírech jako Kappa Color.

Dále v minulých sezónách zákaznicemi oblíbený Clown a velmi krásnou Auroru,. Ta je vhodná zejména pro ty, kteří nemají v oblibě pestré kombinace barev. Pro milovnice elegance potom stužková příze Sol Metallic, doplněná jemným metalickým leskem.

Vybírat můžete až do 2.1., kdy odejde do firmy Lang první objednávka. Vzhledem k tomu, že se jedná o doprodej, můžete do poznámky uvádět i náhradní barvy.

 Clown

 

Kappa a Kappa Color

 

Aurora

 

Sol Metallic

Snít si svůj jarní sen…..:-)

5 komentářů u „Snít si svůj jarní sen…..:-)

 • 21.12.2017 (12:46)
  Trvalý odkaz

  Už sním a vidím zvětšující se syslí noru .-)))

 • 21.12.2017 (13:29)
  Trvalý odkaz

  To se nesmí brát tak depresivně :-)…..Pletení má být radost a „syslí nora“ by to měla taky splňovat :-). Pokud se stává noční můrou, je něco špatně a je třeba začít třídit :-).

 • 21.12.2017 (13:42)
  Trvalý odkaz

  Co by jsi chtěla od Ryby ?
  Podívej na aktuální horoskop ….
  Snivé Ryby a peníze, to je kapitola sama pro sebe. Pro Ryby jsou finance jakási abstraktní veličina, kterou neberou příliš vážně a která slouží jen k dělání radosti. Rybám se často stává, že živí ještě někoho jiného, ačkoli je jejich příjem nedostatečný. Ryby nikdy nepočítají. Prostě se řídí srdcem, a tak často končí bez peněz ….

  Ale tyhle všechny příze jsem měla v oku, Clown ten je můj tajný sen celou dobu, Auroru sleduji taky dlouho.. a Kappa color ach jo :-)))

 • 21.12.2017 (14:15)
  Trvalý odkaz

  Já jsem lev a mám to stejné :-))…..
  Nabídka je velmi lákavá, jsou to všechno krásné materiály a za opravdu krásnou cenu :-)…A to jsem ještě na jeden zapomněla :-), příležitostně ještě doplním Sol Metalic.

 • 22.7.2023 (14:02)
  Trvalý odkaz

  21 These process chemists from Pfizer, GlaxoSmithKline, and Astra Zeneca summarized the types of reactions most used in the pharmaceutical industry, but devote a mere 7 lines of their article to stereoselective reactions comprar levitra original

Komentáře nejsou povoleny.