Představujeme novinku v naší nabídce –   Fino Minis. V naší nabídce k dispozici prvních pět dostupných kombinací.

Jedná se o barevně sladěný komplet pěti odstínů příze Silk Blend Fino, které lze využít na kombinace se základním materiálem nebo samostatné pletení.  Z jednoho balení upletete například menší pletený šátek, na svetřík je třeba balení dvě.

U každého barevného kompletu jsou uvedená čísla barev, která tak usnadní orientaci při kombinaci se základním odstínem příze Silk Blend Fino.

 

Novinka v nabídce – Fino Minis

6 komentářů u „Novinka v nabídce – Fino Minis

 • 10.4.2018 (17:31)
  Trvalý odkaz

  Paní Linerová, Fino Minis nejsou úžasné jen na fotografiích, ale také v reálu. Silk Blend Fino 410 předčilo mé očekávání, příze si přendávám z ruky do ruky už asi půl hodiny a nemohu se vynadívat. Teď už jen zbývá zhmotnit představu…

 • 10.4.2018 (18:28)
  Trvalý odkaz

  Hezký den paní Formánková.
  Minis, to je taková něžná krása :-), barevně krásně ladí k sobě. Je to opravdu kreativní záležitost. A barva 410 Silk Blend Fino je velmi zajímavá, má v sobě krásnou kombinaci odstínů, opravdu nevšední.

 • 11.4.2018 (7:10)
  Trvalý odkaz

  Ještě jsem zapomněla poděkovat za milou pozornost v podobě tašky.
  Hezký den F.

 • 11.4.2018 (9:41)
  Trvalý odkaz

  Rozhodně nemáte za co děkovat, naopak my děkujeme za objednávku.

 • 2.9.2023 (8:28)
  Trvalý odkaz

  Разрешение на строительство — это официальный акт, предоставляемый правомочными инстанциями государственного аппарата или субъектного руководства, который позволяет начать строительную деятельность или исполнение строительных работ.
  Разрешение на строительство утверждает нормативные принципы и требования к возведению, включая допустимые разновидности работ, допустимые материалы и техники, а также включает строительные инструкции и наборы охраны. Получение разрешения на строительную деятельность является необходимым документов для строительной сферы.

Komentáře nejsou povoleny.