Možná jste si i vy někdy řekli, že chcete změnu…..Já nad tou svou, e shopovou, přemýšlím intenzivně asi rok. Jsem poměrně akční člověk a změny celý život miluji, často vymýšlím nové věci do bytu, obměňuji šatník, zahradu….A tak jsem si jednoho dne řekla, že deset let s klubíčky bylo a je stále fain, ale že mám prostě chuť udělat krok jinam a že na ten krok uzrál ten správný čas.

Když jsem psala článek k deseti letům založení našeho shopu, zmínila jsme se i o tom jak kreativní člověk jsem a o své lásce k šití. Mám ráda nápadité a originální věci, nebaví mě uniformita, kterou vidím v obchodech a i na ulicích. Loni v létě, kdy jsem marně hledala v obchodech i na internetu ty pravé letní šaty podle představy, mě znovu oslovily látky v plné své kráse a najednou jsem si řekla jak jsem je mohla tak dlouho zanedbávat? Za svůj život jsem toho ušila opravdu, ale opravdu hodně, oblékala nejen sebe, svoji rodinu, ale i náš nábytek … A najednou bylo přemýšlení  nad změnou shopu jasnější. Prostě mě napadlo, že by to klubíčkům a látkám mohlo společně slušet :-).

Třeba i mezi vámi je mnoho těch, kteří mají svou zálibu v tvoření  rozvrženou do více oblastí, stejně jako já a rozšíření naší nabídky uvítají. Pokud ne, ty klubíčkové příznivce rozhodně šidit nehodláme. A milovníky šití  si naopak chceme získávat a hýčkat :-). Pro ty první připravujeme spoustu zajímavého. Koncem týdne to budou například novinky Lana Grossy a v jeho průběhu, potěšíme všechny milovníky přírodních materiálů novými přízemi se lnem a konopím.

Ale na začátku týdne uděláme radost milovníkům látek …tedy novince v naší nabídce.

 

Na úvod jsme si připravili takový mix barev, kostiček, kytiček, ale i třeba jednoho celkem nenápadného jednorožce :-)…..

Během týdne přibudou jiné kytičky a další vzory, něco málo krajek.  Budeme se snažit vás inspirovat zajímavými nápady z jednotlivých materiálů a těšit se, že se budete i díky této nové nabídce, k nám rádi vracet.

Tak pojďme společně na to :-)……

 

 

 

Krok jinam

10 komentářů u „Krok jinam

 • 10.2.2019 (17:24)
  Trvalý odkaz

  Tak to už je úplně konec pro mě. Zásoby mám na dva životy a tady zase budou perly, který budu muset mít

 • 10.2.2019 (17:45)
  Trvalý odkaz

  Ano, ano, perly máme také v plánu :-).

 • 10.2.2019 (17:46)
  Trvalý odkaz

  Teda paní Linerová, vy mi ale dáváte (ale v dobrém). Nebudu mít jen dilema, jaká si vybrat klubíčka, ale ještě i látky. I když jako studentka jsem si šila, teď už to raději přenechávám odbornici. Vždy v létě o dovolené vyrážím na nákup látek do Domažlic do jediného pořádného obchodu s látkami, který znám, protože v obchodech nenacházím nic podle svých představ. Takže já vaši změnu vítám a těším se a přeji hodně spokojených zákaznic.
  Srdečně zdravím

 • 10.2.2019 (17:54)
  Trvalý odkaz

  Ač Domažlice miluji, je to rodné město mojí babičky,doufám, že jim budete u nás trochu nevěrná :-). Já si dnes složitější a časově náročné kousky také nechávám šít, takže naprosto chápu.

 • 11.2.2019 (8:06)
  Trvalý odkaz

  Hned při pohledu na obrázky je mi jasné, že budu určitě nevěrná.

 • 11.2.2019 (10:55)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den, zdravím všechny příznivce šikovných rukou. Když jsem po víkendu otevřela tyto stránky, nejdříve jsem nevěděla, zda jsem na správném eshopu. Bylo to pro mě nečekané milé překvapení i když u Vás p. Linerová jsem na překvapení zvyklé a je to super. Také jsem se věnovala několik let šití to i profesně, ale došlo k totálnímu vyhoření, a už nějaký ten rok se nemůžu přinutit sednout k šicímu stroji. Donutí mě pouze situace kdy potřebuji opravdu nutně něco na sebe pro určitou akci.Proč to ale píšu, pokud mne Vaše látky dokážou znovu posadit k šicímu stroji, budu Vám opravdu vděčná :-). Moc se mi líbí to káro, představu už mám a to je důležitý začátek. Klubíčkům zůstanu ale i nadále věrná, je to pro mě relax, ale i tak trochu droga. Nějak bez toho nedokážu být. Všem přeji krásné kreativní tvoření.

 • 11.2.2019 (12:25)
  Trvalý odkaz

  Hezký den paní Žatečková, vyhoření naprosto chápu, měla jsem to podobně než jsem odešla z Fleru, kde jsem několik let prodávala pletené výrobky.
  Třeba brzy získáte chuť i do šití, výběr látek je v dnešní době opravdu nádherný. Káro je skvělá volba,je to takový evergreen, který se stále vrací v různých obdobách.

 • 12.2.2019 (7:53)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den, i mě v první chvíli překvapila novinka v podobě nabídky látek – ale mile překvapila! Mám to stejně, pokud jde o kreativitu – nejen pletu, ale občas sednu i k šicímu stroji. Chtěla bych poprosit jen o jednu věc – bylo by možné u látek uvádět i gramáž? Když si člověk nemůže látku „osahat“, je to přece jen určité vodítko, pokud jde o sílu a vlastnosti látky. Při nákupu látek na internetu se tím docela řídím. Děkuji a těším se na další nabídku, jak látek, tak klubíček!

 • 12.2.2019 (10:07)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den, děkujeme moc za příspěvek i podnět ohledně gramáže. Tam, kde máme přesný údaj k dispozici, doplníme. U ostatních materiálů se budeme snažit popsat slovně.

 • 20.7.2023 (21:33)
  Trvalý odkaz

  As I said, I have agreed that I will use sunscreen now levitra 10mg tarif Another environmental toxin that is a mitochondrial energy uncoupler is dinitrophenol DNP

Komentáře nejsou povoleny.